Matka dcérke v idúcom vlaku:
"Nevykláňaj sa z okna, lebo ti konár vypichne oko!"
"Ále mami, veď tu sú iba be-be-be-betónové stĺpy."
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Čech, Rus a Američan se ocitnou v zajetí. Než je ... :D

Čech, Rus a Američan se ocitnou v zajetí. Než je mají popravit, tak k nim přijde velitel nepřátelů a povídá:
"Každý můžete mít jedno poslední přání. Když Vám ho nebudu moci splnit, jste volní!"
Rus se zamyslí a přeje si zlatý tank. Nějaký čas to ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: