Matka dcérke v idúcom vlaku:
"Nevykláňaj sa z okna, lebo ti konár vypichne oko!"
"Ále mami, veď tu sú iba be-be-be-betónové stĺpy."
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Takhle se jeden fotřík ráno doma probudí, v hlavě buší... :D

Takhle se jeden fotřík ráno doma probudí, v hlavě buší permoníci, v puse jak v torbě na zmije. Otevře oko a na nočním stolku dva aspiríny a sklenice vody.Posadí se a vidí na židli vyžehlená košile, kravata, kalhoty, vedle stojí vyblýskané boty. Nahoř...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: