Pepíček si hraje s kyblíčkem na písečku a najednou kyblíček vysepe, otočí a načurá do něj. V tom jeho děda sedíci opodál na lavičce zařve:
"Pepíčku nepij to, to je moč."
Pepíček se ale otočí a říká:
"Moč nebo málo, štejně to vypiju!"
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Bueeeeee... :)))

Opitý muž sa pýta taxikára:
- Zmestí sa vám sem jedno kura?
- Samozrejme, miesta je...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: