Loď ztroskotá a dva židé sedí v záchranném člunu.
"Velký Bože", modlí se jeden, "jestli vyvázneme, daruji polovinu jmění na dobročinné účely."
Den a noc veslují, ale nikde žádná pomoc.
"Hospodine, záchráníš-li nás, obětuji na Tvůj oltář dvě třetiny svého jmění."
Avšak i další den je situace beznadějná.
Modlí se tedy znovu:
"Pane na nebi, pomůžeš-li nám z této šlamastyky..."
"Dost už!", přeruší ho druhý, "přestaň s tím nabízením. Země na obzoru."
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: Dvaja na púšti :D

Idú dvaja po púšti. Jeden má veľa jedla a pitia a druhý má dvere z auta. Druhý sa pýta prvého:
- Prečo máš toľko jedla a pitia?
- No, keď budem hladný, sa najem a keď budem smädný, sa napijem.
Teraz sa pýta prvý druhého:
- A načo sú tebe tie dver...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: