Jde pán okolo hospody a všimne si, že se jmenuje "U dvou teploušů." Zajímá ho, proč a tak se jde zeptat. Přijde dovnitř a zeptá se číšníka:
"Proč se tahle hospoda jmenuje U dvou teploušů?"
Číšník: "No to nevím, ale zeptám se manželky. Karlééééé pocem!"
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: Mraziaci box :D

Američania, Francúzi a Slováci sa stavili, kto dlhšie vydrží v
mraziacom boxe. Francúzi si zobrali šampanské a boli dnu dobré dve
hodiny. Američania si zobrali po fľaši Whisky a vydržali skoro celý
deň. Bača Jano s valachmi si zobrali po 5 bás bor...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: