Jde koza na nákup a povídá kůzlátkům:
"Až se vrátím, zaklepu a vy řeknete "znáš heslo?". Heslo je: polib si vemínko. Uslyšel to vlk a už běží ke dveřím a říká:
"To jsem já, vaše maminka!"
A kůzlátka na to: "Znáš heslo?"
"Znám, povídá vlk, heslo je "polib si vemínko"!
"A ty si plib prdel my máme kukátko!"
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Krčma :D

Čau Fero. Kam ideš?
- Do krčmy.
- Ej, ty ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: