Dvě blondýnky jdou do lesa pro vánoční stromeček. Po dvou hodinách hledání se jedna zeptá druhe:
"Tak co?"
"Ale,nikde nic."
"Víš co, tak vezmeme nějaký bez ozdob!"
#Vtipy #O blondínkach

BRATM VTIP:

Američan, Skot a Kanaďan se v autě vybourali... :D

Američan, Skot a Kanaďan se v autě vybourali. Vezli je na chirurgii, ale všichni tři umřeli dřív, než se dostali na sál. Zrovna, když jim uvazovali na palce u nohou takové ty cedulky do márnice, Kanaďan se najednou pohnul a otevřel oči. Doktoři a ses...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: