Príde pacient k lekárovi a sťažuje sa, že má hnačku. Lekár mu dá lieky na upokojenie. Pacient reaguje:
- Ale ja nie som nervózny, ja mám len hnačku!
Za dva dni príde na kontrolu a lekár sa pýta:
- Máte ešte hnačku?
- Mám, no a čo?
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

"Drahá, co bys udělala, kdybych vyhrál ve sportce?" :D

"Drahá, co bys udělala, kdybych vyhrál ve sportce?"
"Sebrala bych ti polovinu a odešla od tebe."
"Uhádnul jsem 3 čísla ... ta...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: