"Dřív byl u nás v lese strašnej bordel. Zajíci žrali jetel. Lišky žraly zajíce. Medvědi žrali, co je napadlo. Teď je chválabohu pořádek."
A hajný se se zalíbením zadíval na frontu zvířat s ešusy před polní kuchyní...
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: Otázka :D

Učiteľka sa pýta detí:
- Deti, kto si myslí, že je sprostý, nech sa postaví?
Malý Bafo vstane.
- Malý Bafo, prečo si myslíš, že si sprostý?
- Pani učiteľka, ja si to nemyslím, ale nechcel s...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: