Sedia dvaja chlapi vo väzení a jeden sa pýta druhého:
- Za čo sedíš?
- Za ozbrojený prepad banky. A ty?
- Ále... ja kvôli sliepkam.
- Kvôli sliepkam?
- Hej. Svine jedny vyhrabali svokru.
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

"Tak to jsem onehdy, slavný soude, seděl v hospodě. Objednal jsem si tlačenku, a jelikož tam .. :D

"Tak to jsem onehdy, slavný soude, seděl v hospodě. Objednal jsem si tlačenku, a jelikož tam mají jen samé tupé nože, krájel jsem ji svým vlastním, ostrým. Opřel jsem si ho o stůl špičkou nahoru a kousal v klidu své sousto. Když tu náhle vešel poškoz...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: