Heno
Heno
+27
Po "zlatých" hokejových MS v Prahe v roku 1985 dostala československá vláda blahoprajný
telegram aj od bratov zo ZSSR:
- Ste dobrý hokejový tím - STOP.
- Boli ste rovnocenným súperom - STOP.
- Gratulujeme vám - STOP.
- Ropa - STOP.
- Zemný plyn - STOP.
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Baltazár Osuch :)))

Po fláme príde Baltazár Osuch domov. Dlho stojí, pozerá a potom povie:
- To je zasa hlúpy program v televízii, že starká?
- Čo nevidíš, ty ožran akýsi,...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: