Stojí dva policajti na tramvajový zastávce a jeden se ptá:
"Kolikátkou jedeš?"
Druhý na to:
"Jedničkou. A ty?"
"Já jedu dvojkou."
Chvíli čekají a po chvíli přijede tramvaj a ten první povídá:
"Hele, dvanáctka, tak jedem spolu..."
#Vtipy #O policajtoch

BRATM VTIP:

True story :D :D

Traja zamestnanci veľkej firmy sa rozprávajú, čo urobia s vianočnými odmenami. Prvý vraví:
- Pracujem pre divíziu v Nemecku, z vianočných odmien si kúpim auto a za zvyšok pôjdem na dovolenku.
Druhý vraví:
- Pracujem pre divíziu vo Švajčiarsku, za ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: