Doktor predpíše chlapovi čipky.
On nevie čo s nimi, tak ich nakrája, dá na chleba, pridá cibuľu a všetko zje.
Na druhý deň príde k doktorovi, že už žiadne nemá.
Doktor na neho pozrie a hovorí:
- Človeče a čo ich jete? a chlapík ironicky odpovie:
- No nie, pchám si ich do riti!
#Vtipy

BRATM VTIP:

Jeden chlápek přišel takhle ke zpovědi, protože... :D

Jeden chlápek přišel takhle ke zpovědi, protože ho k tomu dohnalo svědomí. Povídá knězi:
"Otče, já jsem veliký hříšník."
"Tak mi o tom pověz synu, Pán ti snad odpustí."
"Víte, už tři roky chodím se svojí slečnou a krásně to mezi náma klape, neměli...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: