Doktor predpíše chlapovi čipky.
On nevie čo s nimi, tak ich nakrája, dá na chleba, pridá cibuľu a všetko zje.
Na druhý deň príde k doktorovi, že už žiadne nemá.
Doktor na neho pozrie a hovorí:
- Človeče a čo ich jete? a chlapík ironicky odpovie:
- No nie, pchám si ich do riti!
#Vtipy

BRATM VTIP:

Dva muži vyjdou pozdě v noci z restaurace a ... :D

Dva muži vyjdou pozdě v noci z restaurace a vidí, jak jim v dálce mizí zadní světla posledního autobusu.
"Co budeme dělat, tady taxíky nejezdí, jak se teď dostaneme domů?", běduje jeden.
"Víš co?", navrhne ten druhý, "tady jsou garáže dopravních po...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: