Připlave na ostrov trosečník a hned se k němu řítí jiný a volá:
"No to je báječný že si tady. Jsem tu sám se šesti ženskejma, to je hrozný, jenom v neděli mám volno."
"Nedělička nebude."
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Přijde Pepíček domů a tatínek se ho ptá:

Přijde Pepíček domů a tatínek se ho ptá:
"Tak, Pepíčku, co bylo ve škole?"
Pepíček na to: "Čtyři jedničky a jedna pětka."
Tanínek otevře nevěřícně žákovskou a tam je napsán...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: