Přijde ředitel do kanceláře a ode dveří volá na sekretářku:
"PUK."
Udivená sekretářka se ptá svého šéfa, co že to znamená.
Ředitel: "Pi*o Uvař Kafe."
Sekretářka uvaří kafe, nese ho šéfovi do ředitelny, postaví šálek na stůl a ptá se:
"KSČ?"
Ředitel udiveně hledí a sekretářka s milým úsměvem odpoví:
"Kolik Sladíš Ču*áku?"
#Vtipy #O práci

BRATM VTIP:

Somár

Zvieratká v lese sa rozhodli, že si dajú postaviť sídlisko. Tak pošlú najsilnejšieho medveďa do mesta, nech to na úradoch vybaví. Prejde mesiac, dva... Medveď sa vráti, ale bez úspechu, nevybavil nič. A tak pošlú líšku. Prejde pár mesiacov, líška sa ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: