Přijde malý Pepíček za maminkou na Apríla a povídá jí:
"Mami, mami, táta se oběsil a visí na půdě!!"
Maminka se tam utíká podívat, ale nikdo tam není. Pepíček říká:
"Apríl, visí v kuchyni!"
#Vtipy #Čierny humor

BRATM VTIP:

To přišel cikán na policejní stanici, že by se rád stal policajtem :D

To přišel cikán na policejní stanici, že by se rád stal policajtem. I tak si ho zavolá k sobě náčelník, že mu položí nějaké otázky. I zeptal se, kdo napsal Reportáž psanou na oprátce. Cikán přemýšlí a v tom zazvoní telefon a náčelník musí odejít. Pře...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: