Přijde malý Pepíček za maminkou na Apríla a povídá jí:
"Mami, mami, táta se oběsil a visí na půdě!!"
Maminka se tam utíká podívat, ale nikdo tam není. Pepíček říká:
"Apríl, visí v kuchyni!"
#Vtipy #Čierny humor

BRATM VTIP:

Do saloonu vběhne kovboj a volá na jednoho farmáře... :D

Do saloonu vběhne kovboj a volá na jednoho farmáře:
"Vaši ženu nabral na rohy býk!"
Farmář nic.
"Slyšíte? Vaši ženu nabral na rohy býk!"
"Jo, slyším, ale bolí...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: