Přijde malý Pepíček za maminkou na Apríla a povídá jí:
"Mami, mami, táta se oběsil a visí na půdě!!"
Maminka se tam utíká podívat, ale nikdo tam není. Pepíček říká:
"Apríl, visí v kuchyni!"
#Vtipy #Čierny humor

BRATM VTIP:

Jde chlapec se svojí novou dívkou na první rande... :D

Jde chlapec se svojí novou dívkou na první rande a chce se mu strašně na malou. Po chvíli to už nemůže vydržet a jelikož je stydlivý, přemýšlí, jak to udělat. Tak přijdou k rybníčku a on dostane nápad. Povídá:
"Vydrž tady chviličku lásko, já ti půj...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: