Přijde buzerant do hospody a řekne: "Jedno pívečko."
Výčepní mu odpoví: "Buzerantům nenalejváme."
Tak jde do další hospody, kde se to se opakuje.
Potom dorazí do další hospody, naštve se a křikne: "Jedno pivo a fofrem!"
Výčepní mu odpoví: "Ale, ale, co na mě tak křičíš brouku?"
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

BRATM V TIP: Maturita zo SJ :D

Maturita SJ:
Téma: Vojna a mier.
Máme 2 možnosti, buď je vojna, alebo mier.Keď je mier, je to dobré. Keď je vojna, máme 2 možnosti:Buď prežijeme, alebo padneme. Keď prežijeme, to je dobré, ale keď padneme, máme 2 možnosti:Buď padneme na poli, alebo...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: