Sedím ako vždy vo svojom obvyklom lokále pri bare. Náhle príde dovnútra tá nejkrajšia žena, ktorú som dovtedy videl.
Premýšlam, ako by som ju oslovil, nakoniec jej nechám od vrchného priniesť tú nejdrahšiu fľašu šampanského, ktorú mali v podniku. S poznámkou na lístočku, že by som ju s ňou rád spoločne vypil. Prečíta lístoček, usmeje sa na mňa a nechá mi od vrchného priniesť lístoček naspäť.
Na ňom stojí: "Vážený pane, aby som s Vami túto fľašu spoločne vypila, musí vo vašej garáži stáť Mercedes, na Vašom bankovom konte musí byť jeden milión US-dolárov, vo vašich nohaviciach sa musí nachádzať 17 cm a vilka na Kanárskych ostrovoch by tiež nebola na závadu veci."
Prečítam s úsmevom jej poznámku a píšém naspäť: "Vážená pani, v mojej garáži parkuje jedno Porsche, jedno Ferrari a jeden Mercedes. Na mojich ôsmich bankových kontách sa nachádza na každom po 2 miliónoch US-dolárov, jednu vilku mám na opalovanie na Bali, dalšie na romantiku v Ríme, jednu na potápanie na Floride a jednu na lyžovanie v Rakúskych Alpách.
Ale NIKDY!!!, ani pre tu najkrajšiu ženu sveta, by som si nenechal odrezať 6 cm. Fľašu jednoducho vráťte vrchnému."
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: Čo dokáže opitý muž :D

Muž príde domov opitý a ráno, keď mu to žena vyčíta, oponuje jej:
Ale nebol som až taký opitý!
- Hej? Hodil si môjho škrečka a zakričal si naňho "PIKAČU, vyberám si teba!" Potom si zaliezol do skrine a hodinu si kričal, že vchod do Narnie nefungu...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: