Chlapec po prvý krát navarí frajerke obed. Počas hlavného chodu sa frajerka spýta:
- To mäso je z konzervy, zlatko?
- Áno, miláčik. Bol tam nápis "pre vášho miláčika" a vedľa toho taký chutný psík.Pre vášho miláčika
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Vyznanie lásky :D

Chlapec vyznáva dievčaťu lásku:
- Milujem ťa tak, že by som na svoj dom napísal tvoje meno.
- Ak ma miluješ, tak nap...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: