"Pepíčku, co ti řekl soused za to rozbité okno?"
Ptá se maminka. Pepíček na to:
"A mami, můžu říct i škaredá slova?"
"To radši ne!"
"Tak to neřekl vůbec nic."
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Ráno bežala za smetiarmi :D

Ráno bežala za smetiarmi a volala:
"Stihla by som ešte odvoz?"
Smetiar sa vyklonil z okienka a povedal:
...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: