Otec: "Kam jdeš s tou baterkou?"
Syn: "Na rande."
Otec: "Já ve tvých letech baterku ne potřeboval"
Syn: "Ale taky se podovej, co jsi přivedl domů!"
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Dva eskymáci brzy ráno vstanou a vyrazí... :D

Dva eskymáci brzy ráno vstanou a vyrazí přes zamrzlou pláň k moři na lov mrože. Jdou dvě hodiny, přijdou k zamrzlému moři, vysekají v ledu velkou díru, nachystají návnadu a s připravenými harpunami čekají. Za hodinu mrož vykoukne, oni ho zabijí a vyt...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: