Heno
Heno
+15
-Miláčik, ako sa máš?
-Som chorá.
-Oh to je škoda, chcel som ťa zobrať na nákupy.
-Ale veď ja som len žartovala.
-Veď Ja tiež.
#Vtipy

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: Viagra :D

Príde chlapík do lekárne:
- Prosím si 20 tabletiek Viagry.
Lekárnik mu ich dá, chlapík ich naraz prehltne. Lekárnik mu vraví:
- Preboha, však vám to môže ublížiť.
Chlapík na to:
- Nebojte sa, dnes večer mám žúr, príde ku mne 6 riadnych divo...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: