Degenerácia ľudskej debility dokáže zájsť až k takýmto hraniciam :D
"Neznášam ľudí, ktorí nepoužívajú pri písaní v chate smajlíkov. Mám pocit ako by som si písal z robotom bez emócií.
#Vtipy

BRATM VTIP:

Probíhá výuka na policejní akademii, vyučujicí... :D

Probíhá výuka na policejní akademii, vyučujicí právě probírá vlastnosti vody:
"Voda vaří při 90 stupních"
Vstane jeden kadet a povídá:
"Pane učiteli, co nám to tady vypravíte za blbosti, voda přece vaří při 100 stupních!"
Učitel odejde a za pět ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: