Několik kazatelů různých církví se sešlo v budově Katolické církve k diskusi. Organizátor, katolický kněz, všem nabízí sklenici whisky, aby trochu pozvedl náladu a zbavil ovzduší onoho téměř viditelného napětí mezi zastánci různých věrouk. Vikář Metodistické církve se s poděkováním chopí sklenice a svižně ji do sebe obrátí. Zatím představitel církve Znovuzrození Ježíše Krista říká katolíkovi:
"Cože, whisky?!? Raději bych strávil noc v nevěstinci, než pozřít kapku alkoholu."
Na to metodista vyprskne whisky zpátky do sklenice a povídá:
"Cože, my si můžeme vybrat?!?"
#Vtipy #Náboženské

BRATM VTIP:

Řezník má strašně blbýho syna. Dá ho do... :D

Řezník má strašně blbýho syna. Dá ho do učení, ale odevšad ho vyhodí, tak mu to nedá a říká mu:
"Hele ty de*ile, půjdeš pracovat ke mě do výrobny."
Ráno v pět hodin ho vzbudí, dotáhne ho do výrobny a povídá:
"Tak se podívej na tenhle stroj, když...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: