Jdou dva teplí po stavbě a ptají se:
"Co to tu stavíte?"
"Teplárnu."
"No vidíš to, tomu se říká pokrok. Dřív nás zatracovali a teď nám stavějí kulturák!"
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Soutěží Američani a Rusové kdo má ... :D

Soutěží Američani a Rusové kdo má rychlejší ponorky. No a samozřejmě to vyhráli pokrokoví Rusové. Později se kapitán Americké ponorky ptá kapitána té Ruské:
"Proč ta vaše ponorka pluje pořád nahoru a dolů?"
A Rus odpovídá:
"To víte, ti naši vesl...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: