Jde bezdomovec okolo restaurace a vidí krásně kouřící polévku. Nikdo okolo nesedí, tak si přisedne a začne ji s chutí jíst. Když je na dně talíře, uvidí housenku, tak to všechno zase vyzvrací zpátky. Když to pán vedle něj uvidí, tak říká:
"Taky jste ji našel??"
#Vtipy #Krčma

BRATM VTIP:

Transfúzia :D

V nemocnici leží 70 ročný pán  , bledý a veľmi slabý v posteli ,vidieť, že má spočítané dni.
Primár mu na vizite hovorí:
Splním vám každé želanie.
Pacient mu povie: pán primár, mám jedno veľké prianie.
Aspoň jedenkrát by som ešte chcel pomilovať ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: