"Já budu mít bratříčka!" Povídá ve škole malá žačka.
"A jak to víš?" ptá se jí paní učitelka.
"No, když byla posledně v nemocnici maminka, tak mi odtamtud přinesla malou sestřičku a teď je v nemocnici tatínek!"
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

V Rusku. Dva pohřební zřízenci vezou rakev, úplně... :D

V Rusku. Dva pohřební zřízenci vezou rakev, úplně namol, takže nezatloukli víko, nezvařeli dveře od auta... Auto najede na výmol a nebožtík vypadne na silnici.
Za pohřebákem jedou v autě dva z práce, taky už dost nametení. Auto poskočí, jdou se pod...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: