Izraelská vláda měla jako obyčejně starosti. Po úmorném a bezvýsledném jednání navrhl jeden člen kabinetu:
"Tak vypovězme válku Spojeným státům."
"Cože, ty si se zbláznil, vždyť by nám to tu všechno zničili!"
"No právě a pak by nám museli dát spoustu peněz, abychom to dali zase do pořádku."
"No jo," uvažuje druhý, "ale co když vyhrajem?"
#Vtipy #Národné

BRATM VTIP:

Je krásné ráno. Chlapeček se probouzí a .. :D

Je krásné ráno. Chlapeček se probouzí a vidí ve svém pokoji modrého králíka.
"Kdo jsi?"
"Já jsem Azurit."
"A co tu děláš?"
"Kradu ti rifle."
"A budeš tady, až se vrátím?"
"...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: