Izraelská vláda měla jako obyčejně starosti. Po úmorném a bezvýsledném jednání navrhl jeden člen kabinetu:
"Tak vypovězme válku Spojeným státům."
"Cože, ty si se zbláznil, vždyť by nám to tu všechno zničili!"
"No právě a pak by nám museli dát spoustu peněz, abychom to dali zase do pořádku."
"No jo," uvažuje druhý, "ale co když vyhrajem?"
#Vtipy #Národné

BRATM VTIP:

Sedí si takhle zajíc na břehu řeky a... :D

Sedí si takhle zajíc na břehu řeky a příde k němu bobr a říká:
"Ty zajíci, ty seš ňákej v pohodě ne? Co s tebou je?
Zajíc řekne:
"Hele bobře, si takhle pokuřuju travičku a sem v těžký pohodě."
Bobr na to:
"Ty tak to já chci taky!"
Zajíc odpov...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: