Izraelská vláda měla jako obyčejně starosti. Po úmorném a bezvýsledném jednání navrhl jeden člen kabinetu:
"Tak vypovězme válku Spojeným státům."
"Cože, ty si se zbláznil, vždyť by nám to tu všechno zničili!"
"No právě a pak by nám museli dát spoustu peněz, abychom to dali zase do pořádku."
"No jo," uvažuje druhý, "ale co když vyhrajem?"
#Vtipy #Národné

BRATM VTIP:

Vrací se Eskymák domů z lovu a vidí před... :D

Vrací se Eskymák domů z lovu a vidí před iglů mrtvého medvěda a ptá se své manželky: "Co se tu prosím Tě stalo?"
A manželka na to: "No co? Přišel sem a napadl mě."
"A čím jsi ho zabila?!"
"Přece tím bumerangem, co máš u postele!"
"Ještě jednou mi...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: