Odhalenie roka? Sajfa je mimozemšťan a prináša ti zaujímavú ponuku!

Vtipy o tom, že moderátor a YouTuber Sajfa je mimozemšťan, sú podľa všetkého založené na pravde. Nepodliehajme však panike, mimozemšťan Sajfa prichádza s dobrými úmyslami a s ešte lepšími ponukami. Pýtaš sa, s akými?

Sajfa si pre nás-pozemšťanov pripravil zaujímavú odmenu, no nebude to len tak. Darček od mimozemšťana si predsa treba zaslúžiť a pre to, aby si získal odmenu, musíš niečo urobiť.

Mimozemšťan Sajfa ti prináša možnosť získať kartu s 30 € a ak ju chceš dostať, mal by si mu pomôcť. V čom? Neboj, nebude to nič náročné a bude to poriadne zaujímavé.

Pre získanie odmeny totiž budeš musieť Sajfovi pomôcť v splnení úloh, ktoré vyplývajú z jeho pobytu u nás na Zemi.

Je pre teba pripravených päť úloh, prostredníctvom ktorých zistíš, ako vyzerá život mimozemšťana na našej planéte. Jednou z úloh bude poriadna výzva – budeš musieť naučiť Sajfu po slovensky. Čaká na teba však aj úloha, ktorá ti ukáže, ako mimozemšťanovi Sajfovi chutili dobrotky, ktoré jedávaš v školskej jedálni. Ak v týchto úlohách uspeješ, vyzbieraš si 30 eur.

Ak by sa ti to náhodou málilo, Sajfa má pre teba ešte jedno prekvapenie. Po splnení úloh budeš môcť získať vstup do Secret Room, ktorá ti prináša možnosť vyhrať peckové ceny – napríklad taký iPhone 7, drone či Macbook. Šanca na výhru je vysoká, môžeš totiž vyhrať každý pracovný deň.

Chceš sa dozvedieť viac? Klikaj na web tatraacademy.sk!

Sajfa lookup.gif

Natívny článok

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies