Dva mravce chytia slona a jeden hovorí druhému: „Ty podrž slona a ja skočím pre horčicu.“
Vráti sa s horčicou a pýta sa mravca: „Kde je slon?“
Mravec mu odpovedá: „Ušiel."
"Neklam, ešte prežúvaš.“
#Vtipy

BRATM VTIP:

Netopiere súťažia:D

Sú traja netopiere a súťažia kto vypije najviac krvi. Ide prvý vráti sa s celou zakrvavenou pusou a hovorí: Vidíte ten park ?? Áno vidíme. Tak tam som vypil všetku túto krv. Ide druhý príde z polkou tváre zakrvavenou a hovorí: Vidíte ten veľký Dom Sl...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: