Vbehne muž do motorestu a skríkne:
- Chlapi, má tu niekto čierneho psa s bielym obojkom?
- Nie, prečo?
- Tak som potom zrazil farára.
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Buzík sedí v kostele a okolo jde ministrant a mává kadidlem

Buzík sedí v kostele a okolo jde ministrant a mává kadidlem. Přejde jednou, přejde podruhé a když jde potřetí, buzík to nevydrží a povídá:
"Bacha, ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: