V jednom dome žijú spolu cholerik a flegmatik. Raz večer sa cholerik kúpe a zrazu k nemu pribehne flegmatik s polievkovou lyžicou, naberie trochu vody a s kľudom odíde. Takto to urobí tri razy. Na štvrtýkrát sa ho naštvaný cholerik pýta:
- Čo to dočerta stváraš?
- Len kľud, horí dom.
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: Viera :D

Idú tri mníšky na aute a dojde im benzín. V diaľke zbadali benzínovú pumpu, ale chýba im nádoba. Tak prehľadajú celé auto a nájdu nočník.
Tak dôjdu na pumpu natankujú do nočníka a idú naspäť. Ako tak lejú ten benzín, ide okolo farár a kuká na ne, z...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: