V jednom dome žijú spolu cholerik a flegmatik. Raz večer sa cholerik kúpe a zrazu k nemu pribehne flegmatik s polievkovou lyžicou, naberie trochu vody a s kľudom odíde. Takto to urobí tri razy. Na štvrtýkrát sa ho naštvaný cholerik pýta:
- Čo to dočerta stváraš?
- Len kľud, horí dom.
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Pre vášho miláčika :)

Chlapec po prvý krát navarí frajerke obed. Počas hlavného chodu sa frajerka spýta:
- To mäso je z konzervy, zlatko?
- Áno, miláčik. Bol tam nápis "pre vášho miláčika" a vedľa toho taký chutn...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: