Dvaja feťáci sa bavia na sídlisku:
- Človeče, predstav si, na víkend hlásili 30 stupňové horúčavy!
- To nie je možné.
- Ale áno. 15 stupňov v sobotu a 15 stupňov v nedeľu.
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Chuck Norris

Baví se takhle o Vánocích Bůh s Chuckem Norrisem.
Chuck: "A to i Arnold?"
Bůh: "Ano Chucku."
Chuck: "A Sylvester taky?"
Bůh: "Ano."
Chuck: "I Van Dame?"
Bůh: "Ano Chucku."
Chuck: "Ale Bruce Lee snad ne."
Bůh: "Ano. Všichni. Vš...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: