O šiestej večer príde chlapík s nožom v chrbte na chirurgiu, ale doktor mu hovorí:
- Prepáčte, ale my už zatvárame, príďte zajtra.
- A to mám byť celú noc s týmto nožom v chrbte?
Doktor podíde k nemu, vytiahne mu nôž z chrbta, vrazí mu ho do oka a hovorí:
- Choďte na očné, tam sú do ôsmej!
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: Pokuta :D

Dnes ráno som bol v obchode. Bol som tam päť minút. Keď som vyšiel von, stála tam policajtka a práve vypisovala blokovú pokutu. Tak som k nej podišiel a vravím: "Ale no tak, zlatko, to takému fešákovi ako som ja, nemôžeš dopriať ani malú prestávku?" ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: