O šiestej večer príde chlapík s nožom v chrbte na chirurgiu, ale doktor mu hovorí:
- Prepáčte, ale my už zatvárame, príďte zajtra.
- A to mám byť celú noc s týmto nožom v chrbte?
Doktor podíde k nemu, vytiahne mu nôž z chrbta, vrazí mu ho do oka a hovorí:
- Choďte na očné, tam sú do ôsmej!
#Vtipy #Ostatné

BRATM VTIP:

Dokud teta žila, tak podnikala. Pak jí explodoval... :D

Dokud teta žila, tak podnikala. Pak jí explodoval automobil. Našli ji uvnitř. A taky venku, v kufru a kousek taky v obchod...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: