Stretne sa blondínka s brunetkou a brunetka sa pýta:
- Kam by si išla, keby sa dalo? Ja by som išla na Mars. Tam dokonale zapadnem.
- Na Slnko, lebo tam sú všetci žltý!
- Ale veď tam by si zhorela!
- Veď ja by som išla v noci...
#Vtipy

BRATM VTIP:

BRATM VTIP: Nemci a ich motorová píla :D

Kúpia Rusi od Nemcov motorové píly, ktoré vraj napília za hodinu 10 kubíkov dreva.
Po čase Rusi zavolajú Nemca, lebo nikdy nenapília viac ako 8 kubíkov, aby im to predviedol.
Nemec naštartuje pílu a reže. Prvý, druhý, tretí až desiaty kubík.
Ke...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: