Stretne sa blondínka s brunetkou a brunetka sa pýta:
- Kam by si išla, keby sa dalo? Ja by som išla na Mars. Tam dokonale zapadnem.
- Na Slnko, lebo tam sú všetci žltý!
- Ale veď tam by si zhorela!
- Veď ja by som išla v noci...
#Vtipy

BRATM VTIP:

:D

Dvaja chalani sedia na brehu jazierka a pozorujú dievčinu na vodných lyžiach. Zrazu dievča spadne do vody. Obaja chalani sa duchaplne vrhnú za ňou. Vytiahnu ju z vody a jeden jej dáva umelé dýchanie. Zrazu vstane, odpľuje si a hovorí:
- Fuj, tej pác...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: