Po fláme príde Baltazár Osuch domov. Dlho stojí, pozerá a potom povie:
- To je zasa hlúpy program v televízii, že starká?
- Čo nevidíš, ty ožran akýsi, že stojíš pred zrkadlom?
#Vtipy #O alkohole

BRATM VTIP:

Letěj takhle dva mrtví chlapi do nebe a ten jeden najednou povídá... :D

Letěj takhle dva mrtví chlapi do nebe a ten jeden najednou povídá:
"Člověče, vy jste mi nějak povědomej. Jak jste vlastně zemřel?"
"Ani mi nemluvte! Představte si, že jedu na služební cestu. Najednou mi v autě zazvoní telefon a když jsem to teda ja...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: