Po fláme príde Baltazár Osuch domov. Dlho stojí, pozerá a potom povie:
- To je zasa hlúpy program v televízii, že starká?
- Čo nevidíš, ty ožran akýsi, že stojíš pred zrkadlom?
#Vtipy #O alkohole

BRATM VTIP:

Nezničiteľné :D

Behá to po byte a je to nezničitelné. Čo ...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: