Po fláme príde Baltazár Osuch domov. Dlho stojí, pozerá a potom povie:
- To je zasa hlúpy program v televízii, že starká?
- Čo nevidíš, ty ožran akýsi, že stojíš pred zrkadlom?
#Vtipy #O alkohole

BRATM VTIP:

de policajt po parku a drsně si bouchá pendrekem o ruku

Jde policajt po parku a drsně si bouchá pendrekem o ruku. Přiběhne za ním klučina a volá:
"Pane policajt, pane policajt, rychle, za rohem se mlátí 20 buzerantů s 20ti policajtama!!!"
Policajt se otočí a slaďounce se zeptá...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: