Americký, ruský a český generál se hádají, kdo má nejlepší armádu. Američan povídá:
"My máme tolik letectva, že bysme vás úplně rozbombardovali!"
Rus povídá:
"My máme tolik tanků, že bysme vás úplně rozjezdili!"
A Čech povídá:
"My máme tolik cikánů, že bysme vám to všechno rozebrali a odvezli do sběru..."
#Vtipy #Národné

BRATM VTIP:

Ráno bežala za smetiarmi :D

Ráno bežala za smetiarmi a volala:
"Stihla by som ešte odvoz?"
Smetiar sa vyklonil z okienka a povedal:
...
Prejsť na celý vtip

Populárne podobné:

Bratmm, klávesami A a D sa pohybuješ medzi príspevkami:

Čo na to hovoríš bratmm?

Ďaľšie naj bratmm: